Skip to content

Łazienki w naszych blokach

Czerwiec 23, 2013
db2c65d8483a8492_600x0_rozmiar-niestandardowy.jpeg

Wielu ludzi w naszym kraju nie ma własnego domu z wielkim podwórkiem. Sporo z nich mieszka w blokach które w naszym kraju sa bardzo powszechne. Każdy kto kiedyś był w takim bloku, a był chyba każdy to wie, że mieszkania na takim terenie są zazwyczaj dość małe. Nie inaczej jest z łazienkami. Łazienka w bloku prawie zawsze jest bardzo skromnego metrażu.


Sprawia to wielki kłopot ponieważ taka…

Sprawia to wielki kłopot ponieważ taka łazienka w bloku staje się trudnym orzechem do zgryzienia jeśli chodzi o jej zagospodarowanie.
O tym, że łazienka w bloku jest trudna do zagospodarowania służy jej mała powierzchnia. Zazwyczaj w łazience musimy ulokować takie elementy jak wanna, sedes, umywalka, czy chociażby pralka. Po ich wstawieniu okazuje się, że w takim miejscu nie mamy już niemalże, gdzie się poruszać. Dlatego w ostatnim czasie ludzie mieszkający w blokach zaczęli kombinować przy montowaniu urządzeń.

łazienka w bloku

Foto: cdn4.urzadzamy.smcloud.net

Obecnie dość często na przykład wanna, która…

Obecnie dość często na przykład wanna, która pochłaniała sporo miejsca jest zamieniana na prysznic, który swoimi rozmiarami nieco zwiększał wolna przestrzeń w naszej łazience. Dzięki temu łazienka w bloku jest nieco większa. Nie jest to jakaś wielka różnica, ale na tak małej powierzchni jest ona zauważalna i z pewnością robi dodatnią różnicę dla mieszkańców takiego domostwa.

About these ads

From → Uncategorized

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Obserwuj

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.

%d bloggers like this: